بازدید معاون محترم تحقیقات  و فناوری جناب آقای دکتر هنرور و مدیران معاونت تحقیقات و فناوری  از کتابخانه مرکزی دانشگاه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار

در این دیدار صمیمانه، معاون محترم تحقیقات و فناوری و مدیران معاونت تحقیقات فناوری ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، از همکاران مجموعه تقدیر به عمل آوردند. ایشان با یادآور شدن شرایط خطیر کنونی، تغییر نقش کتابداران و لزوم توجه به بسترهای الکترونیک را جهت تحقق نیازهای اطلاعاتی کتابخانه های دانشگاه را رویکردی اساسی بیان کردند. همچنین توانمندسازی کتابداران دانشگاه را در راستای تامین الکترونیک منابع و پاسخ به نیازهای جدید، ضروری دانستند. در این مراسم، مدیرمحترم تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر روشندل و مدیر محترم اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه اقای دکتر مسعود محمدی نیز ضمن تبریک روز کتابدار از زحمات همکاران کتابدار در ارتقای زیرساخت های پژوهشی دانشگاه تقدیر به عمل آوردند.
سرکار خانم دنکوب، مدیر امور اداری معاونت تحقیقات و فناوری نیز ضمن تبریک روز کتابدار، گزارشی از روند تقویت نیروی کارشناسی کتابخانه های دانشگاه ارائه کردند.
 

دفعات مشاهده: 577 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه مرکزی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | digital library

Designed & Developed by : Yektaweb